Reklama

Tuszów bierze udział w konkursie na najpiękniejszą wieś

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Tuszów bierze udział w konkursie na najpiękniejszą wieś - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa X edycja konkursu na najpiękniejszą wieś Podkarpacia. Konkurs corocznie organizowany jest przez Województwo Podkarpackie w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi. W tym roku do konkursu zgłoszone zostało sołectwo Tuszów Narodowy.

Konkurs „Piękna Wieś Podkarpacka” to jeden z głównych elementów „Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025”. Zgodnie z regulaminem konkursu gminy zgłaszają miejscowość ze swojego terenu, która rywalizuje o tytuł tej „najpiękniejszej”. Konkurs „Piękna Wieś Podkarpacka” ma za zadanie wyłonienie i promowanie najlepszych wzorców działania, pokazanie piękna wiejskiego krajobrazu, jak również dbałości mieszkańców o swoje otoczenie.

Komisja konkursowa dokonuje oceny otrzymanych zgłoszeń w oparciu o kryteria punktowe oraz w oparciu o wizje lokalne.  Do łącznej punktacji wlicza się również punkty otrzymane w wyniku głosowania internetowego.

Od 2 listopada można oddawać głosy na 10 miejscowości z terenu województwa podkarpackiego wybrane przez Komisję Konkursową w pierwszym etapie konkursu „Piękna Wieś Podkarpacka 2021”. Głosowanie potrwa do 30 listopada br. (do godz. 24.00). Głosować na Tuszów Narodowy można TUTAJ

Można oddać tylko jeden głos przy użyciu jednego adresu e-mail. Przy głosowaniu należy wybrać miejscowość zgłoszoną do konkursu/miejsce przyjazne mieszkańcom poprzez zaznaczenie wybranej pozycji.  Podanie adresu e-mail jest wymagane w celu zatwierdzenia oddanego głosu. Na podany adres zostanie wysłana wiadomość z linkiem, który należy kliknąć, aby zatwierdzić głos.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy