Reklama

Trzciana gm. Czermin: Zatrzymani za narkotyki!

Opublikowano:
Autor:

Trzciana gm. Czermin: Zatrzymani za narkotyki! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci ujawnili narkotyki w audi, którym podróżowało trzech mężczyzn w wieku 23 lat. Każdy z nich miał przy sobie narkotyki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. W sprawie trwają dalsze czynności.

Policjanci podjęli interwencję w Trzcianie w gminie Czermin. Kontrolując pojazd marki Audi A3 poczuli specyficzny zapach marihuany. W pojeździe znajdowało się trzech mężczyzn. Wszyscy byli mieszkańcami Mielca i mieli po 23 lata.

Zachowanie mężczyzn wobec interweniujących policjantów wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Policjanci przeszukali samochód oraz przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzn znajdując kilka pakunków z substancją przypominającą narkotyki. Pod fotelem pasażera policjanci ujawnili słoik z suszem roślinnym, w bagażniku woreczek strunowy z białym proszkiem, w odzieży jednego z 23-latków policjanci ujawnili pojemniczek z zawartością suszu. Policyjny narkotester potwierdził, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zabezpieczyli samochód oraz przeszukali mieszkania zajmowane przez zatrzymanych. W mieszkaniu jednego z mężczyzn ujawnili marihuanę.

Zatrzymani zostali przesłuchani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić każdemu z nich zarzut posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.

Informacje przekazała KPP w Mielcu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE