Reklama

Trwa kontrola w szkole podstawowej, która zatrudniła byłego wiceprezydenta Mielca

Opublikowano:
Autor:

Trwa kontrola w szkole podstawowej, która zatrudniła byłego wiceprezydenta Mielca  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z kontrowersjami związanymi z zatrudnieniem w Szkole Podstawowej nr 7 w Mielcu, prezydent Jacek Wiśniewski zlecił kontrolę w szkole podstawowej nr 7.

Radni Prawa i Sprawiedliwości w radzie miasta domagają się wyjaśnienia kontrowersji wokół zatrudnienia byłego już radnego i wiceprezydenta Mielca Jana Myśliwca. Proponują utworzenie specjalnej komisji w radzie miasta, która zajmie się przypadkiem Jana Myśliwca. 

- W tej sytuacji to rada miasta decyduje o tym, jakie zostaną podjęte działania. Ja będę zabiegał, żeby na najbliższej radzie pojawił się punkt dotyczący tej sprawy. Jeżeli rada podejmie taką decyzję, żeby powołać taką komisję, to ją oczywiście powołamy. Jeśli chodzi o moje osobiste odczucia, to uważam, że właśnie do tego została powołana komisja rewizyjna i właśnie ona zajmuje się takimi przypadkami. Od jakiegoś czasu zajmuje się właśnie MOSiR-em. Na posiedzeniu komisji rewizyjnej może uczestniczyć każdy radny. Ja nie widzę przeszkód, żeby taką sprawę badać właśnie w ramach komisji rewizyjnej - komentuje Bogdan Bieniek, przewodniczący Rady Miejskiej w Mielcu. 

Dodatkowo Bogdan Bieniek poinformował nas, że prezydent Mielca  zlecił kontrolę w Szkole Podstawowej nr 7, gdzie doszło do zatrudnienia Jana Myśliwca. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE