Reklama

Trwa festiwal startupów! CARPATHIAN Startup Fest po raz drugi w Rzeszowie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Trwa festiwal startupów! CARPATHIAN Startup Fest po raz drugi w Rzeszowie - Zdjęcie główne

W tym roku festiwal ma miejsce na Uniwersytecie Rzeszowskim

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Rzeszowie 13 i 14 października odbywa się podkarpacki festiwal dla startupów. To szansa dla osób na rozwinięcie ciekawego pomysłu na produkt czy usługę, a także możliwość zdobycia finansowania na rozwój biznesu. To dni pełne merytorycznych wystąpień, prelekcji i paneli dyskusyjnych. W debacie „Ekosystem wsparcia przedsiębiorczości jutra” uczestniczyła wiceminister Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

Sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak mówiła o możliwościach wsparcia dla przedsiębiorców w nowej perspektywie unijnej.

 

– W latach 2021-2027, podobnie jak w poprzednich perspektywach UE, będzie funkcjonował dodatkowy program przeznaczony dla makroregionu Polski Wschodniej – powiedziała wiceminister.

 

Wsparcie przedsiębiorczości w makroregionie w programie Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej to  kontynuacja prowadzonych do tej pory działań.

 

–Chcemy nadal pomagać osobom, które mają pomysł na biznes, chcą go urzeczywistnić i dalej rozwijać – dodała Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

 

Tak jak w poprzednich edycjach programu, na wsparcie z Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej będą mogli liczyć przedsiębiorcy prowadzący lub zamierzający prowadzić działalność na terenie wschodnich województw.

 

W ramach kontynuacji działania Platformy startowych dla nowych pomysłów będziemy oferować kompleksowe programy inkubacji dla osób, które mają pomysł na innowacyjny biznes w Polsce Wschodniej. Inicjatywa daje szansę wszystkim tym, którym brakuje  wiedzy, doświadczenia i środków, aby założyć działalność i poprowadzić ją tak, aby firma odniosła rynkowy sukces.

 

–Platformy startowe to nie tylko bezpośrednia pomoc w rozwoju biznesu, ale także tworzenie warunków sprzyjających powstawaniu młodej przedsiębiorczości start-upowej i  sprzyjających wzrostowi gospodarki – zakończyła wiceminister.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy