Reklama

Trwa drugi nabór do konkursu MISS MIELCA 2017

Opublikowano:
Autor:

Trwa drugi nabór do konkursu MISS MIELCA 2017 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy już termin gali Miss Mielca 2017. Tylko jednego jeszcze nie wiemy: które z dziewcząt na Podkarpaciu będą chciały sięgnąć po tytuł tej najpiękniejszej, dlatego trwa nabór kandydatek. Chcesz, by drzwi kariery stanęły przed Tobą otworem? Zgłoś swój udział.

Od 19 lat w Mielcu odbywa się jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piękności Miss Mielca. Nabór kandydatek do najbliższej edycji konkursu, która odbędzie się 29 stycznia, trwa na prośbę kandydatek do 30 listopada.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu i ewentualnie zgoda rodziców lub opiekuna prawnego w przypadku, gdy kandydatka nie jest pełnoletnia, są do pobrania PONIŻEJ.
Należy do nich dołączyć dwa zdjęcia: sylwetki i twarzy. Zestaw dokumentów można dostarczyć do organizatora na dwa sposoby: osobiście (Redakcja Tygodnika „Korso”, ul. Biernackiego 1/4, Mielec) lub mailowo: sekretariat@korso.pl

O tym należy pamiętać

Do konkursu zgłaszać mogą się mieszkanki całego Podkarpacia. Jedyny warunek przyjęcia kandydatek to wiek od 17 do 25 lat. Uczestniczki wyborów na miss wezmą udział w wielu warsztatach rozwijających ich osobowość, które poprowadzi niezawodna choreograf Marzena Gawrońska.

Każda z kandydatek będzie wygraną

Dziewczęta podczas warsztatów i spotkań przed galą nauczą się pewności siebie, a droga do kariery stanie przed nimi otworem. Warto pamiętać, że konkurs Miss Mielca to nie tylko przepustka do świata modelingu. To przede wszystkim okazja poznania samej siebie, swoich możliwości i talentu. To również okazja zmierzenia się ze swoimi słabościami i lękami.

- Dla mnie wygrana w Miss Mielca była podwójnym zwycięstwem. Konkurs, owszem, daje możliwość zaprezentowania się i nawet wygranej, ale jest też formą przełamania własnych słabości. Dodaje wiary w siebie. To od nas samych zależy, co potem z tym zrobimy, w jakim kierunku pójdziemy. Czy wykorzystamy szansę od losu i otwarte drzwi do kolejnych konkursów, sesji czy propozycji – zdradza  Miss Mielca 2015, Iwona Młynarska, obecnie finalistka Miss Polski.

- Nie byłam tak naprawdę do końca przekonana, chciałam nawet zrezygnować, gdy zobaczyłam, ile jest innych dziewczyn, jak są ładne i że trzeba włożyć sporo pracy. Dlatego też na warsztaty poszły ze mną moje przyjaciółki, które za wszelką cenę kazały mi wystartować. Wiedziały, że w jakiejś części chcę się w tym kierunku spełnić i chcę tego spróbować. Dziś wiem, że gdybym zrezygnowała, żałowałabym, że nie odważyłam się, że brakło mi determinacji. A tak to dzisiaj mogę powiedzieć, że dałam radę i spełniłam jedno z marzeń mojego życia. Bardzo się cieszę, bo myślę, że spełnianie marzeń w życiu jest ważne i daje dużą satysfakcję – dodaje.

- Na udziale w Miss Mielca można całkiem sporo zyskać. Ja spróbowałam swoich sił i nie żałuję. Polecam to samo uczynić wszystkim dziewczynom, które mają potencjał, a jeszcze wahają się, czy wystartować – zdradza Klaudia Skawińska, obecna Miss Mielca, zaznaczając: - Wiele z nas myśli, że do uzyskania tytułu miss trzeba być wręcz idealną, i to pod każdym względem. Obserwując jednak castingi do konkursów modowych, widzę, jak różne dziewczyny na nie przychodzą. I wyższe, i niższe, i szczuplutkie, i inne... Walczą o swoje i wielu udaje się spełnić marzenia. I, co więcej, spełniają je nie tylko w wielkich miastach, ale i nawet, wywodząc się z Mielca, czy tak jak ja – z jeszcze mniejszej miejscowości, Czermina.

Klaudia jest finalistką konkursu Foto Models Poland – we wrześniu poleciała za darmo na piękną wyspę Rodos w Grecji, by powalczyć o tytuł najbardziej fotogenicznej Polki.

Dodajmy, że Adrianna Daniel, obecnie uczestniczka programu lifestylowego w TVN „Top Model” również jest finalistką konkursu Miss Mielca. Tą najpiękniejszą została w 2011 roku.

Nie zastanawiaj się długo – po prostu zgłoś się

Do gali Miss Mielca jest jeszcze mnóstwo czasu, ale już niedługo ruszą pierwsze warsztaty przygotowujące kandydatki do finałowego dnia konkursu piękności. Dlatego nie zastanawiaj się, zgłoś swój udział w konkursie, który może okazać się przygodą Twojego życia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE