Reklama

To pedofile!

Opublikowano:
Autor:

To pedofile! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak niebezpiecznie jest w sieci, przekonaliśmy się już na własnej skórze. Nasza prowokacja sprzed trzech tygodni pokazała, że pedofile są wszędzie. W powiecie mieleckim też. Nie mają problemu nawet z tym, by przyjechać do Mielca setki kilometrów. Cel? Wykorzystać nieletnich.

Kilka dni temu policjanci CBŚP rozpracowali międzynarodową sieć pedofilów liczącą do 750 osób. Zatrzymanych zostało 15 mężczyzn w wieku od 17 do 46 lat. To mieszkańcy Norwegii i Irlandii, a także z siedmiu województw w kraju, w tym podkarpackiego!

Decyzją sądu wszyscy zatrzymani zostali tymczasowo aresztowani. Za pedofilię grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Wobec 17-latka zastosowany został środek poprawczy.

Sąd zezwolił na rozpowszechnianie wiadomości i wizerunków podejrzanych, bez szkody dla prowadzonego postępowania, w prasie lokalnej i ogólnopolskiej, telewizji lokalnej, ogólnopolskiej oraz stronie internetowej KWP Poznań i CBŚP. Dlatego publikujemy ich twarze ku przestrodze.

Wszystkich posiadających informacje na temat osób, których wizerunki publikujemy, prosimy o kontakt z poznańskim zarządem CBŚP prowadzącym sprawę pod numerem telefonu: 61 8415450.

Funkcjonariusze apelują również o zgłaszanie się pokrzywdzonych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE