Reklama

Technikum z Radomyśla najlepsze w województwie

Opublikowano: pt, 22 paź 2021 11:38
Autor:

Technikum z Radomyśla najlepsze w województwie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Technikum w Zespole Szkół w Radomyślu Wielkim otrzymało nagrodę w konkursie „Złoty Prym”. To wielkie wyróżnienie, tym bardziej, że radomyska szkoła została doceniona i nagrodzona przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie jako jedyna tego typu w województwie podkarpackim.

Statuetkę „Złotego Prymu” otrzymują szkoły, które tworzą optymalne warunki realizacji działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Wyróżnienie otrzymuje szkoła, która jest pomysłodawcą  inicjatyw na rzecz aktywizacji środowiska lokalnego i współpracy z nim.

- Nauczyciele i pracownicy szkoły dokładają wszelkich starań, aby placówka działała i kształciła młodzież na najwyższym poziomie. Staramy się sprawić, aby młody człowiek, który rozpoczyna naukę w szkole ponadpodstawowej, uwierzył w swoje siły, nie bał się marzyć i sięgał po sukcesy. Nasza szkoła jest nowoczesna. W dzisiejszym świecie nauka zawodów nie może przebiegać z dala od technologii i rozwiązań stosowanych w miejscach pracy. Ciągłe inwestycje w sprzęt, budynek, są nieodzowną częścią istnienia placówki. Ponadto szkoła oferuje różne dodatkowe zajęcia i inicjatywy, wyszukując ciekawe projekty i współpracując z instytucjami zewnętrznymi – przekazuje dyrektor Anna Brożyna.

Dyrekcja wraz z organem prowadzącym dbają, aby szkoła miała odpowiednie warunki do nauki i była miejscem sprzyjającym zdobywaniu wiedzy. W szkole najważniejszy jest uczeń, duszą szkoły – nauczyciele i wychowawcy, wsparciem – rodzice, a dumą – absolwenci.

- Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej małej społeczności szkolnej, którzy każdego dnia wkładają mnóstwo pracy w realizacje nie tylko podstawy programowej ale także dodatkowych projektów. Ta nagroda jest docenieniem pracy nas wszystkich. Dziękujemy również licznym przyjaciołom, którzy wspierają naszą szkołę i nasze działania – informuje dyrektorka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.