Reklama

Targi pracy już w czwartek

Opublikowano:
Autor:

Targi pracy już w czwartek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jakich pracowników szukają mieleccy pracodawcy? Jakiej pracy szukają mielczanie? Dowiemy się już 21 września podczas targów pracy, które odbywać się będą w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu. Swoją ofertę zaprezentują przedstawiciele ponad 40 firm.

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbędą się 21 września w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, który mieści się w samym centrum miasta. Będą  niepowtarzalną okazją do bezpośredniego spotkania z pracodawcami. Na wyznaczonych stoiskach osoby poszukujące pracy lub chcące ją zmienić porozmawiają z przedstawicielami firm, poznają potrzeby kadrowe firm  i wymagania stawiane przed kandydatami do pracy. Targi to również okazja do złożenia życiorysu w wybranych firmach oraz szansa na zdobycie praktycznych informacji na temat możliwości rozwoju kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w poszczególnych branżach.

Dla pracodawców targi pracy to doskonała okazja, aby zaprezentować ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy. Bezpośrednie spotkanie z osobami aktywnie poszukującymi zatrudnienia daje szansę, aby nie tylko opowiedzieć więcej o samej firmie i oczekiwaniach wobec kandydatów, ale również usłyszeć głos drugiej strony i uzyskać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy przez lokalne środowisko.

Więcej w 38 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE