Reklama

Takiej lekcji jeszcze nie było

Opublikowano:
Autor:

Takiej lekcji jeszcze nie było - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od grudnia 2016 roku w Zespole Szkół w Padwi Narodowej realizowany jest program edukacji ekologicznej i chemicznej w nowoczesnej pracowni utworzonej z funduszy pozyskanych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.

W ramach programu zakupiono wyposażenie oraz pomoce dydaktyczne o wartości 62 tysięcy złotych. Z pracowni mogą korzystać uczniowie ze wszystkich grup wiekowych, na lekcjach przyrody, biologii, geografii, ale przede wszystkim chemii. 

Ostatnio 11 kwietnia odbyła się pokazowa lekcja chemii w klasie 3c, w której uczestniczyli wójt Robert Pluta, przewodniczący rady gminy Janusz Bik oraz skarbnik Joanna Skopińska-Mycek. Zaproszeni goście osobiście mogli zobaczyć, jak ciekawe mogą być zajęcia edukacyjne prowadzone w tak dobrze przygotowanej klasopracowni. Klasę prowadzi Beata Taran-Smykla, która jest nauczycielem Zespołu Szkół w Padwi Narodowej. Podczas lekcji uczniowie mieli możliwość obserwowania i wykonywania doświadczeń pokazujących budowę i właściwości chemiczne białek. Z dużym zaangażowaniem brali udział w lekcji, co zdaniem nauczycieli, przełoży się na wiedzę, którą do tej pory czerpali tylko z podręczników.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE