Reklama

Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Mielcu w konkursie "Wszystkie kolory świata" UNICEF

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Mielcu w konkursie "Wszystkie kolory świata" UNICEF - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Podstawowa nr 8 w Mielcu została zgłoszona do akcji "Wszystkie kolory Świata" przez szkolnego koordynatora, Edytę Hajdukiewicz. Udział w programie polega na uczestnictwie w kilku etapach.

- Przyłączyliśmy się do akcji UNICEF-u "Wszystkie Kolory Świata". Udział w programie polega na uczestnictwie w kilku etapach. Pierwsze z zadań obejmuje przeprowadzenie zajęć na godzinach wychowawczych na temat szczepień na świecie. Kolejny etap to "Podróż przez kontynenty" - wybór kraju, z którego pochodzić będą przygotowywane przez dzieci lalki, poznanie jego zwyczajów, kuchni itp. Następny to przygotowywanie lalek. Ostatni etap to sprzedaż lalek - połączona z promocją akcji, wybór najładniejszej laleczki i głosowanie na nią informuje nas Edyta Hajdukiewicz, koordynator projektu w SP nr 8 w Mielcu.

W sumie zgromadzili ok. 150 lalek przygotowanych przez uczniów wraz z rodzicami. - Zorganizowaliśmy głosowanie na najładniejszą laleczkę i wygrała ta ze zdjęcia — opowiada Hajdukiewicz.

Lalka została wykonana przez uczennicę klasy IVb, Lilianę Pazdro. Pod koniec marca szkoła będzie organizować licytację zebranych lalek, z której dochód zostanie przeznaczony na zadania realizowane przez UNICEF.

Konkurs organizowany jest w terminie od 1 do 18 marca. Jego celem jest wybranie najbardziej oryginalnej charytatywnej laleczki przygotowanej przez uczniów. Konkurs jest podzielony na dwa etapy. W pierwszym uczestnicy zgłaszają swoje prace, w drugim odbywa się głosowanie na najlepszą pracę konkursową.

Każdy użytkownik Facebooka może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę. Konkurs wygra ta placówka, która zbierze najwięcej głosów. Główną nagrodą jest koncert Ambasadorki Dobrej Woli UNICEF — Majki Jeżowskiej, który to odbędzie się w placówce szkoły, której praca wygra.  Tutaj możecie oddawać swoje głosy KONKURS UNICEF.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy