Reklama

Szansa dla młodych bezrobotnych

Opublikowano:
Autor:

Szansa dla młodych bezrobotnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie masz jeszcze ukończonych 30 lat? Jesteś bezrobotnym i chcesz podjąć zatrudnienie? Do takich osób ze szczególnym uwzględnieniem kobiet i osób niepełnosprawnych skierowany jest program „Młodzi, aktywni i kompetentni” finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jego celem jest aktywizacja zawodowa osób młodych w wieku 15-29 lat, bezrobotnych, biernych zawodowo i będących w trudnej sytuacji materialnej, które zgłaszają zapotrzebowanie na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Dzięki udziałowi w projekcie i ukończeniu kursów zawodowych takie osoby będą mogły zwiększyć swoją szansę na znalezienie pracy.

Przewidywane są dwie ścieżki realizacji projektu – ścieżka stażowa (spotkania z doradcą zawodowym, bezpłatne kursy zawodowe i 5-cio miesięczne staże)  oraz ścieżka dotacyjna w której m.in. można otrzymać dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 23 tys. zł. oraz wsparcie pomostowe przeznaczone na bieżące wydatki związane z prowadzeniem działalności w wysokości 600 zł./12 miesięcy.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 792 518 000 oraz mailowo pod adresem [email protected]. Biuro projektu mieści się przy ulicy Sienkiewicza 1 (pok.24). Strona internetowa – www.falco.mielec.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE