Reklama

Reklama

Strażacy ochotnicy odśnieżają drogi? W gminie Czermin tak! [FOTO]

Opublikowano: 14 stycznia 2021 09:56
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Zamiast zewnętrznej firmy, to strażacy z OSP Łysaków będą odśnieżać drogi na terenie gminy Czermin. Zapewniają, że dysponują odpowiednim sprzętem i poradzą sobie z zadaniem sprawnie i profesjonalnie, a mieszkańcy nie będą długo czekać na odśnieżanie.

Reklama

Tej zimy, tak jak zresztą od wielu lat, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysakowie  we wtorek 12 stycznia odśnieżali lokalne trasy wozem strażackim na terenie gminy Czermin.

 Wójt gminy Czermin Sławomir Sidur powierzył im odśnieżanie lokalnych dróg. Strażacy mają odpowiedni sprzęt i doświadczenie. 

W przeciwieństwie do zewnętrznych firm, są na miejscu i będą mogli szybko reagować. Zapewniają, że poradzą sobie z zadaniem sprawnie i profesjonalnie, a mieszkańcy nie będą długo czekać na odśnieżanie. 

- Dzięki współpracy z OSP w budżecie gminy zaoszczędzimy pieniądze, które przeznaczymy na inwestycje. Ta współpraca będzie bardzo owocna - zapewnia wójt Sławomir Sidur.

Jeżeli będzie taka potrzeba, w kolejnych dniach strażacy również wyjadą na teren gminy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 1 dzień temu | ocena +1 / -0

    I co

    Pomysł ok pod warunkiem, że będzie to wykonywane sumiennie i na wszystkich drogach asfaltowych.

  • 1 dzień temu | ocena +2 / -0

    mieszkaniec

    ceni się gospodarność szkoda tylko ze we wtorek jeszcze śniegu nie było, a droga koło stadionu w czerminie nie ruszona (ślizgawka)