Reklama

Sto lat to za mało! Setne urodziny pani Anny z Padwi Narodowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Sto lat to za mało! Setne urodziny pani Anny z Padwi Narodowej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pani Anna Ścipień z Padwi Narodowej  obchodziła w grudniu zeszłego roku jubileusz swoich setnych urodzin. Wczoraj, 17 stycznia, odwiedzili ją przedstawiciele gminy.

W tym niezwykłym dniu  towarzyszyła  jubilatce najbliższa rodzina  oraz przedstawiciele władz samorządowych gminy Padew Narodowa: wójt Robert Pluta, Przewodniczący Rady Gminy - Janusz Bik, sekretarz, Małgorzata Brożyna, skarbnik, Joanna Skopińska-Mycek, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - Renata Durda, pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej - Agnieszka Głaz.

Szanownej jubilatce wręczono list gratulacyjny, kwiaty i inne prezenty oraz złożono życzenia wszystkiego, co najlepsze, najpiękniejsze, dużo zdrowia, radości, szczęścia i pomyślności na dalsze lata życia oraz takiej witalności i poczucia humoru, z jakim Pani Anna przywitała gości.

- Sto lat to czas, który dla większości z nas wydaje się nie do  osiągnięcia. To czas, w którym można zgromadzić mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć chwile szczęścia, wzruszeń, czasem smutku. Pani dane było przeżyć całe stulecie naszej polskiej i lokalnej historii, doświadczyć trudów i radości z nią związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla młodych pokoleń. Pani wiek jest naszym wspólnym, drogocennym dziedzictwem i zasługuje na szczególne gratulacje i uznanie. Życiowa mądrość i doświadczenie osób starszych to wartości niezwykłe, a świadectwo ich życia to dar, który powinniśmy pielęgnować”  - powiedział wójt gminy, Robert Pluta.

Na ręce rodziny wójt i towarzyszący mu przedstawiciele samorządu przekazali podziękowania za trud, troskę, opiekę i miłość,  jaką na co dzień otaczają Jubilatkę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy