Reklama

Plebiscyt KORSO "Mielczanin Roku". Ostatni moment na zgłoszenie swojego kandydata

Opublikowano: pt, 8 kwi 2022 09:33
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już tylko do dzisiaj (8 kwietnia) do godziny 16.00 czekamy na zgłoszenia kandydatów do uzyskania tytułu "Mielczanina Roku". W naszym plebiscycie wybierać będziemy osobę w sposób wybitny zasłużoną dla Mielca lub powiatu mieleckiego. Zwycięzca zostanie uhonorowany Skałką Korso. Do naszej redakcji wpłynęły już pierwsze kupony z nazwiskami. To ostatni moment do przesyłania kandydatur.

Kogo zgłaszać?

Tytuł Mielczanina Roku przyznają czytelnicy Korso i kapituła plebiscytu. O wyłonieniu laureata decyduje suma punktów uzyskanych od czytelników oraz z głosowania kapituły. Przypomnijmy, że Mielczanin Roku jest nagrodą za działalność (społeczną, gospodarczą, samorządową, naukową, kulturalną, sportową i inną) na rzecz miasta i powiatu mieleckiego. Założeniem plebiscytu jest wyłonienie i uhonorowanie osoby, która przyczyniła się do rozwoju ziemi mieleckiej w minionym roku. Do plebiscytu nie mogą być nominowani dotychczasowi laureaci ani osoby zmarłe.

Jak zgłaszać?

Do zgłaszania kandydatów zachęcamy osoby prywatne, instytucje, stowarzyszenia, fundacje i organizacje działające we wszystkich dziedzinach życia (gospodarka, kultura, sport, organizacje pozarządowe itp.) w powiecie mieleckim. Jak to zrobić? Należy wypełnić zgłoszenie, które zamieszczamy obok i dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Tygodnik Regionalny Korso, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec z dopiskiem "Mielczanin Roku". Zgłoszenia kandydatur można składać także mailowo na adres: [email protected] (podając w treści maila: imię i nazwisko kandydata oraz nr telefonu do niego, krótkie - maksymalnie kilkuzdaniowe uzasadnienie zgłoszenia, imię i nazwisko zgłaszającego wraz z numerem telefonu).

 

 

Ważne, aby zgłoszona osoba o tym wiedziała i wyraziła zgodę na udział w plebiscycie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 8 kwietnia do godziny 16. Sylwetki zgłoszonych kandydatów zostaną opublikowane na łamach tygodnika Korso. Wtedy też rozpocznie się głosowanie czytelników. Najlepsza trójka z największą ilością punktów od czytelników zostanie zaprezentowana kapitule plebiscytu, która również w głosowaniu dokona ostatecznego wyboru "Mielczanina Roku". W kapitule plebiscytu znajdują się wszyscy dotychczasowi laureaci plebiscytu i Zarząd Agencji Wydawniczo-Reklamowej "KORSO". Jeszcze raz serdeczne zapraszamy do zgłaszania kandydatów! Rozstrzygnięcie plebiscytu jest planowane na czerwiec tego roku.

To już jubileuszowa 25. edycja plebiscytu

Tygodnik Korso plebiscyt organizuje już po raz 25. W gronie dotychczasowych laureatów znajdują się księża, społecznicy, samorządowcy, politycy, ludzie związani ze służbą zdrowia, światem sportu i biznesu. Pierwszym zwycięzcą został proboszcz parafii św. Mateusza w Mielcu, ks. Stanisław Jurek, a w ubiegłym roku Skałkę Korso i tytuł zdobył Krzysztof Ślęzak.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy