Reklama

Stare piece niedługo do likwidacji

Opublikowano: pt, 17 sty 2020 10:36
Autor:

Stare piece niedługo do likwidacji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z obowiązującą od czerwca 2018 r., uchwałą antysmogową Sejmiku Województwa Podkarpackiego, wszystkie kotły na paliwo stałe, których czas eksploatacji jest dłuższy niż 10 lat od daty zakupu – muszą zostać zlikwidowane do 31 grudnia 2021 roku.

Gmina Miejska Mielec podejmuje działania zmierzające do zabezpieczenia dodatkowych środków na dofinansowanie wymiany wysokoemisyjnych źródeł ogrzewania zasilanych paliwem stałym – na kotły gazowe.

W związku z tym Prezydent Miasta Mielca zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich mieszkańców domów jednorodzinnych z terenu miasta Mielca o wypełnienie ankiety dotyczącej aktualnie stosowanego źródła ogrzewania domu.

Ankieta ma na celu wskazanie zapotrzebowania na wymianę źródeł ogrzewania, a także wskaże skalę problemu na poszczególnych mieleckich osiedlach.

Osoby posiadające stare źródła ogrzewania oraz zainteresowane jego wymianą na kocioł gazowy, proszone są o śledzenie na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Mielcu informacji o planowanym dofinansowaniu.

Wypełnioną ankietę którą można pobrać tutaj: ANKIETA należy dostarczyć w terminie do 15 lutego 2020 r.  do Urzędu Miejskiego, pokój nr 17 lub do przewodniczącego rady danego  osiedla. Ankietę można również pobrać ze strony www.mielec.pl oraz przesłać elektronicznie przez e-puap lub na adres e-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.