Reklama

Klaudia będzie doradzać prezydentowi

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Klaudia będzie doradzać prezydentowi  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydenta Mielca, Jacek Wiśniewski, powołał społeczną doradczynię do spraw młodzieży. Została nią Klaudia Wasserman.

Klaudia Wasserman to uczennica trzeciej klasy V liceum Ogólnokształcącego w Mielcu, instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego (drużynowej gromady zuchowej). Klaudia była wolontariuszką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu, co roku jest wolontariuszką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą jako organizatorka wielu wydarzeń harcerskich. Uczestniczyła w licznych konkursach i olimpiadach prawniczych. Jest także absolwentką kursów doszkalających umiejętności z zakresu tworzenia sprawozdań finansowych, kursów dotyczących pracy z dziećmi oraz młodzieżą, a także kursów wizerunkowych w social mediach.

Sama w ramach działalności w Związku Harcerstwa Polskiego prowadzi szkolenia z planu pracy i zachowania zasad bezpieczeństwa dzieci. Oprócz działalności społecznej Klaudia Wasserman interesuje się naukami prawnymi oraz polityką. 

Prezydent Jacek Wiśniewski opowiedział o kulisach jej powołania:

-Już od początku swojego urzędowania przymierzałem się do powołania takiej osoby, która byłaby moim łącznikiem z młodymi ludźmi, którzy chcą się angażować społecznie. Nie było łatwo znaleźć taką osobę, tym bardziej, że przeszkodziła nam trochę pandemia. Widząc zaangażowanie Klaudii w harcerstwie i nie tylko zaproponowałem jej funkcję doradcy do spraw młodzieży i cieszę się że tę propozycję przyjęła. Mam nadzieję że nasza współpraca przyniesie dobre efekty.

Klaudia Wasserman podkreśliła, że na początek sprawowania swojej funkcji w najbliższym czasie chce się spotkać z samorządami wszystkich szkół działających na terenie miasta Mielca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy