Reklama

Śmieje się Polska z mieleckiej wieży

Opublikowano:
Autor:

Śmieje się Polska z mieleckiej wieży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To było do przewidzenia. Mielec znów na świeczniku ogólnopolskich mediów. Tym razem chodzi nie o galerię handlową, a plan budowy wieży widokowej na Górce Cyranowskiej. Dzisiejsze Fakty w prześmiewczy sposób przyjrzały się tej niecodziennej inwestycji...

Paweł Abramowicz zasłynął z materiałów dziennikarskich z przymrużeniem oka, prześmiewczych i pokazujących absurdy, jakie dzieją się w naszym kraju. Uznał, że budowa wieży widokowej na Górce Cyranowskiej jest na tyle absurdalna właśnie, że dziś sprawę pokazał w "Faktach" TVN.

- Wstępny projekt wieży jest na wysokim poziomie - to 18 metrów do szczytu. Jednocześnie jest też inicjatywą cenną - milion 100 tysięcy złotych - powiedział w dzisiejszych (23 stycznia) "Faktach" autor materiału: - Ale czegóż się nie robi dla doznań estetyczno-krajobrazoznawczych.

- Jak widok ma zachwycać, skoro nie zachwyca? Skoro widoki na bloki nie spełniają oczekiwań, to może nie warto wydawać tego miliona z hakiem? - pyta dziennikarz. Zaznaczył, że apetyt rósł w trakcie jedzenia i radni z klubu PiS zamarzyli o figurze Matki Boskiej na szczycie wieży, tyle że mieszkańcy nie chcą płacić na patronkę w tym miejscu.

Przedstawiciele mieleckiego PiS-u nie znaleźli czasu, by porozmawiać z dziennikarzem TVN, który jednak zaznaczył, że radni będą musieli sami zebrać środki na budowę pomnika.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE