Reklama

Serce pełne nakrętek. Ale zbieramy dalej

Opublikowano:
Autor:

Serce pełne nakrętek. Ale zbieramy dalej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Metalowy pojemnik w kształcie serca, do zbiórki plastikowych nakrętek, który kilkanaście dni temu został postawiony na rynku w Przecławiu jest już pełny.

Plastikowe nakrętki pojawiają się niemal wszędzie – w naszych domach, szkołach, przedszkolach, zakładach pracy itp. To właśnie nakrętki mogą pomóc potrzebującym. To jeden z najchętniej kupowanych przez skupy surowców, łatwy do obróbki i wykorzystania. Przy okazji zbiórki nakrętek pomagamy także chronić środowisko.
CZYTAJ DALEJ: Najnowocześniejszy zakład karny w Polsce powstanie w naszym regionie

Do pojemnika – serca można wrzucać wszystkie plastikowe nakrętki - ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeśli mają one np. tekturowe lub metalowe uszczelki - trzeba je usunąć przed wyrzuceniem.

Pojemniki na nakrętki w kształcie serca pojawiły się  kilkanaście dni na przecławskim Rynku oraz przed Szkołą Podstawową w Przecławiu.

Ten na rynku jest już pełny, a władze gminy Przecław serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbierania nakrętek. Na pewno zostaną przekazanie w dobre ręce.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie – podkreślono w komunikacje na stronie gminy Przecław -  i zbieramy dalej.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE