Reklama

Samorządowcy z regionu na kwarantannie. Doszło do zakażenia

Opublikowano:
Autor:

Samorządowcy z regionu na kwarantannie. Doszło do zakażenia  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Brzostku Wojciech Staniszewski, przewodniczący rady miejskiej Marcin Sas oraz wójt gm. Jodłowa Jan Janiga wraz z rodzinami przebywają na kwarantannie.

Samorządowcy uczestniczyli w pożegnaniu odchodzącego na emeryturę ks. Marka Marcićkiewicza wieloletniego kustosza Sanktuarium w Przeczycy. W uroczystości brał udział wikariusz, który jak się okazało jest zakażony koronawirusem – mówi Jan Janiga wójt gm. Jodłowa


- Kwarantanną objęta jest cala moja rodzina. Samopoczucie jest dobre. Musimy być ostrożni i dostosowujemy się do wytycznych, aby nie stwarzać zagrożenia dla innych - komentuje wójt Jan Janinga


Dobrze czuje się także Wojciech Staniszewski burmistrz Brzostku.
- Jestem po rozmowie z sanepidem i badania może mieć dopiero przeprowadzone za tydzień, bo tyle trzeba czekać aby te badania były wiarygodne - informuje burmistrz.


Nie wiadomo jeszcze jakie będą decyzję w sprawie tygodniowego odpustu w Sanktuarium Matki Boskiej Wniebowziętej w Przeczycy, który miał rozpocząć się w najbliższy piątek. Wiadomo już jednak, że Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Dębicy zdecydował, że druhowie do Przeczycy w niedzielę 16 sierpnia nie pojadą. 

 

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE