Reklama

W Mielcu ruszą zajęcia dla kobiet doznających przemocy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

W Mielcu ruszą zajęcia dla kobiet doznających przemocy - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Mielcu zostaną przeprowadzone bezpłatne warsztaty dla kobiet. Organizatorem zajęć jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu we współpracy z Mielecką Szkołą United KRAV MAGA oraz Komendą Powiatową Policji w Mielcu.

Projekt skierowany jest głównie do kobiet doznających przemocy w rodzinie, w wieku od 16 lat. Celem projektu jest przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet, a zwłaszcza odczuwanej przez nie bezradności lub bezbronności względem potencjalnego agresora.

Główny nacisk będzie kładziony na unikanie zagrożeń i niedopuszczanie do powstawania sytuacji krytycznych. Uczestniczki warsztatów nauczą się adekwatnych zachowań w sytuacjach podwyższonego ryzyka, sytuacjach kryzysowych, szczególnie poprzez umiejętność redukcji stresu w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia.

Zakłada się, że nabycie przez kobiety takich umiejętności przyczyni się u nich nie tylko do wzrostu poczucia bezpieczeństwa, ale również wzmocnienie pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Zajęcia poprowadzi Pan Radosław Niziołek, instruktor Mieleckiej Szkoły United KRAV MAGA, Expert Global Team United Krav Maga World Organisation. Szkolenie zostanie zrealizowane w sierpniu br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy