Reklama

Są pieniądze na rozbudowę szkoły w Łączkach Brzeskich

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM w Przecławiu

Są pieniądze na rozbudowę szkoły w Łączkach Brzeskich - Zdjęcie główne

Szkoła w Łączkach Brzeskich przejdzie modernizację | foto UM w Przecławiu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szykuje się kolejna duża inwestycja w gminie Przecław. Złożony wniosek na rozbudowę szkoły w Łączkach Brzeskich otrzymał dofinansowanie w wysokości 1,2 miliona zł. Budynek zyska nowy wygląd i funkcjonalność.

Ta niezmiernie ważna, szczególnie z punktu widzenia mieszkańców Łączek Brzeskich i ich dzieci inwestycja – obejmuje rozbudowę budynku szkoły, nadbudowę piętra nad istniejącą kotłownią i pomieszczeniem gospodarczym mieszczącym się na niskim parterze. Przebudowane zostaną ściany nośne, stropy, układ konstrukcyjny, podniesiony zostanie poziom posadzki w szatni. 

Zadanie obejmuje również termomodernizację szkoły oraz budowę łącznika komunikacyjnego łączącego szkołę z budynkiem sali gimnastycznej.

Dodatkowe pomieszczenia umożliwią m. in. organizację zajęć świetlicowych dla dzieci oraz lepsze warunki do pracy biblioteki. Zapewnią również warunki do pracy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. 

Realizacja inwestycji planowana jest w przyszłym roku.

Całkowita wartość zadania to: ponad 2,1 miliona złotych, a dofinansowanie pochodzi z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy