Reklama

Są pieniądze na rozbudowę kanalizacji w gminie Tuszów Narodowy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UG Tuszów Narodowy

Są pieniądze na rozbudowę kanalizacji w gminie Tuszów Narodowy - Zdjęcie główne

Umowa została podpisana w urzędzie marszałkowskim w Rzeszowie | foto UG Tuszów Narodowy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy rok przyniósł dla gminy Tuszów Narodowy dobrą wiadomość. Samorząd otrzymał 3 miliony złotych na kontynuację budowy kanalizacji w Ławnicy (Rudziska) i pierwszy etap w Grochowem I.

W tej kwocie wykonana została też w 2022 roku modernizacja sieci wodociągowej  tj. rozbudowa o nowe odcinki w miejscowościach: Babicha, Sarnów, Grochowe I, Grochowe II. 

Umowa dotacji została podpisana 10 stycznia w urzędzie marszałkowskim w Rzeszowie pomiędzy wójtem gminy a członkami zarządu województwa podkarpackiego. 

W 2023 roku w gospodarkę wodno-ściekową zainwestujemy bardzo duże środki. Przystąpimy do budowy od lat planowanej własnej oczyszczalni ścieków. Jest to bardzo kosztowna wielomilionowa  inwestycja. Mamy już  stosowne pozwolenia i projekt budowlany, obecnie przygotowujemy ogłoszenie przetargu. Z pieniędzy z  polskiego ładu otrzymaliśmy promesę na 10 milionów złotych celem wykonania tego zadnia - mówi wójt gminy. 


Zadanie będzie realizowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy