Reklama

Reklama

Są pieniądze na naprawy po powodzi

Opublikowano: 29 lipca 2019 20:58
Autor:

Są pieniądze na naprawy po powodzi  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Promesę w wysokości ponad 1,3 mln zł otrzymał samorząd powiatu mieleckiego na realizację czterech zadań związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych.

W dniu 29 lipca br. wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła kolejne w tym roku promesy na zadania związane z  usuwaniem skutków klęsk żywiołowych.
Niekorzystna sytuacja hydrologiczno-meteorologiczna, która miała miejsce w trzeciej dekadzie maja br. doprowadziła do powodzi na części obszaru województwa podkarpackiego. Szczególnie trudna sytuacja miała miejsce na terenie powiatów położonych w zlewni Wisłoki.
Z uwagi na pilną potrzebę naprawy części infrastruktury, która w obecnym stanie zagraża bezpiecznemu i normalnemu użytkowaniu, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji rzyznał kolejne już w tym roku promesy na realizację zadań w tym zakresie.
Decyzją Ministra dotacje przyznane zostały powiatowi mieleckiemu – na realizację 4 zadań w wysokości 1 324 000 zł, Gminie Dębica – na realizację 5 zadań w wysokości 1 381 000 zł oraz Gminie Majdan Królewski – na jedno zadanie w wysokości 264 000 zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -0

    X

    Nie lepiej ta kasę co za każdym razem musza wypłacać władować w polder ochronny dla całej okolicy???!!!