Reklama

Są już wyniki testów na obecność koronawirusa u wszystkich członków Zarządu Woj. Podkarpackiego

Opublikowano:
Autor:

Są już wyniki testów na obecność koronawirusa u wszystkich członków Zarządu Woj. Podkarpackiego  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po tym jak jeden z petentów zaraził koronawirusem członka Zarządu Woj. Podkarpackiego Annę Huk, wojewódzki inspektor sanitarny objął kwarantanną kilkunastu pracowników, którzy mogli mieć styczność z osobą zarażoną. Na kwarantannę skierowano kilkanaście osób. Przeprowadzono testy na obecność koronawirusa na całym Zarządzie Województwa - w tym na marszałku Władysławie Ortylu.

Już w piątek 26 czerwca udało się nam ustalić, że wynik testu marszałka Władysława Ortyla jest negatywny. Teraz oficjalnie już potwierdzono, że negatywne testy mają pozostali członkowie Zarządu Województwa. 

 

- Po stwierdzeniu wyniku pozytywnego testu na obecność Koronawirusa u członka zarządu p. Anny Huk przeprowadzono testy u wszystkich pozostałych członków zarządu. Ich wyniki tj. dla Władysława Ortyla, Ewy Draus, Piotra Pilcha i Stanisława Kruczka dały wynik negatywny.- podkreśla Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego 

Nieoficjalnie wiemy, że kolejne negatywnie wyniki testów ma też grupa pracowników urzędu marszałkowskiego, która mogła mieć styczność z osobą zarażoną. 

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE