Reklama

Ruszyły zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny z filią w Mielcu.

Opublikowano:
Autor:

Ruszyły zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny z filią w Mielcu. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 19 lutego możesz zapisać swoje dziecko na bezpłatne zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego z filią w Mielcu. Rejestracja na semestr letni 2018 trwa od 12 lutego do 19 lutego, a po jej zakończeniu, 20 lutego po godzinie 12.00, odbędzie się losowanie uczestników. Jego wyniki zostaną opublikowane na koncie DUT już 21 lutego.

Rejestrować można się wyłącznie elektronicznie poprzez konto Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego (DUT). Aby założyć konto należy dokonać rejestracji na stronie www.dolina-wiedzy.pl/dut – postępując według opisanej instrukcji.

Listy uczestników zostaną opublikowane również na stronie Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w aktualnościach.

Zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku 7 – 12 lat. Prowadzący wykłady, ćwiczenia i zajęcia laboratoryjne przygotowują je w taki sposób, aby każde dziecko jak najwięcej zrozumiało i zapamiętało. 


Chodzi o to, aby dzieci nie nudziły się podczas zajęć lecz zdobywali wiedzę dzięki przystępnej dla nich formie przekazywania informacji. 
Uczestnictwo w zajęciach małych studentów przyczyni się rozwijaniu już istniejących, bądź wzbudzi zupełnie nowe zainteresowania. Dzięki odpowiedniemu zaprezentowaniu nauk ścisłych, młodzi studenci, w dorosłym już życiu wybiorą uczelnie techniczne, by zgłębiać wiedzę i zdobywać wykształcenie w tym kierunku.

Wykłady Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Mielcu odbywają się w auli budynku przy ul. Skłodowskiej 4.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE