Reklama

Rusza Szlachetna Paczka. Wolontariusze szukają osób w potrzebie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Rusza Szlachetna Paczka. Wolontariusze szukają osób w potrzebie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wolontariusze Szlachetnej Paczki, jak każdego roku jesienią, rozpoczynają długi etap poszukiwań rodzin w potrzebie. Wielokrotnie osoby będące w szczególnie trudnej sytuacji wstydzą się prosić o pomoc, bardzo często są zbyt skromni i pogodzeni z własnym losem by mieć śmiałość prosić o cokolwiek. Dlatego tak ważne jest, by wolontariusze Szlachetnej Paczki dotarli do takich osób na czas.

By tak się stało potrzebna jest jednak Twoja pomoc! Znasz rodzinę, która z przyczyn niezależnych znalazła się w trudnej sytuacji materialnej? Może w twoim sąsiedztwie żyje ktoś, kto ze względu na niepełnosprawność bądź samotność potrzebuje wsparcia?

Do Szlachetnej Paczki włączane są Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej z przyczyn od siebie niezależnych. Wolontariusze docierają do prawdziwej biedy – tej niezawinionej i ukrytej.

Mądrą pomoc otrzymują potrzebujący, którzy mimo słabości walczą o zmianę swojej sytuacji, nie są bierni, nie czekają na jałmużnę. Ale również Ci, którzy nie poradzą sobie sami – ubodzy seniorzy czy niepełnosprawni. Paczka ma być dla nich umocnieniem w ich zmaganiach, przywróceniem nadziei i wiary w bezinteresowną dobroć ludzi.

Znasz taką rodzinę? Zgłoś ją, dasz jej szansę na lepsze jutro. Chcesz zgłosić rodzinę w potrzebie? Możesz to zrobić za pomocą tej strony internetowej. W celu uzyskania potrzebnych informacji zapraszamy do kontaktu: facebook.com/SzlachetnaPaczkaWMielcu.

Lider Rejonu Mielec to Marta Łanucha - telefon: 798365142.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy