Reklama

Rusza I Mielecka Gala Wolontariatu [PATRONAT]

Opublikowano:
Autor:

Rusza I Mielecka Gala Wolontariatu [PATRONAT] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Przegląd jest okazją, by w szczególny sposób podziękować wolontariuszom, na co dzień pracującym w różnych środowiskach. Jest to również okazja do ukazania wielobarwności i różnorodności działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy są obecni niemalże we wszystkich sferach życia społecznego; a także okazja do wymiany doświadczeń między wolontariuszami - opowiada poseł Fryderyk Kapinos, organizator gali.

Gala Wolontariatu, którą poprzedzi prelekcja pracownika Narodowego Instytutu Wolności na temat działalności tej instytucji, a także jej celach, zadaniach i podejmowanych przez nią inicjatywach, jest planowana na 30 listopada i będzie miała charakter przeglądu, podczas którego zostaną wyłonieni zwycięzcy w następujących kategoriach:

  1. - Wolontariusz Powiatu Mieleckiego 2022 - kategoria indywidualna,
  2. - Organizacja Charytatywna Powiatu Mieleckiego 2022,
  3. - Grand Prix 2022 - nagroda specjalna za całokształt działalności charytatywnej lub szczególne zaangażowanie w dziedzinie wolontariatu.
Adresatami konkursu są wolontariusze, stowarzyszenia, organizacje pożytku publicznego – każdy, kto podejmuje bezinteresowną działalność na rzecz drugiego człowieka na zasadzie wolontariatu - osoby fizyczne i osoby prawne (dzieci, młodzież, dorośli). Zwycięzcy wyłonieni w wyżej wskazanych kategoriach otrzymają nagrody, a każdy uczestnik I Mieleckiej Gali Wolontariatu 2022 pamiątkowy dyplom i upominek. 

 

REGULAMIN

Warunkiem uczestnictwa w Gali jest wypełnienie „Formularza zgłoszeniowego I Mieleckiej Gali Wolontariatu 2022”. Zaprezentowanie podejmowanych działań na przestrzeni ostatnich lat – do pięciu lat wstecz - w formie opisu tych działań i załączonych zdjęć. Opis działań nie może przekroczyć 5 stron A4, do każdego opisanego działania zgłaszający może dołączyć max. 5 zdjęć. Opis wraz ze zdjęciami należy dostarczyć na adres: Biuro Poselskie PiS Obrońców Pokoju 6 39-300 Mielec lub w formie elektronicznej na adres e-mail: galawolontariatumielec@gmail.com.

Gala ma charakter powszechny. Każdy, kto podejmuje działania charytatywne (wolontariusz, organizacja, stowarzyszenie), może zaprezentować swoje działania tylko w jednej kategorii. Koordynatorem I Mieleckiej Gali Wolontariatu jest Joanna Duszkiewicz, w razie pytań i wątpliwości dostępna w godz.: 9.00 – 16.00 Tel: 17 788 48 20 lub 794 078 394. e-mail: joannaduszkiewicz@interia.pl

Kategorie: indywidualna, np. wolontariusz, koordynator wolontariatu; zbiorowa, np. wolontariat młodych- organizacje młodzieżowe, szkolne; wolontariat dorosłych - Stowarzyszenia, Fundacje, Organizacje PP

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy