Reklama

Rondo na strefie wyłączone z ruchu!

Opublikowano:
Autor:

Rondo na strefie wyłączone z ruchu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek 10 lipca z ruchu drogowego w całości wyłączono główne rondo Specjalnej Strefy Ekonomicznej – dotychczas zamknięte tylko od strony ul. Wojska Polskiego (przy firmie Kirchhoff).

 Teraz objazdy będą prowadzone przez główną bramę strefy. - Utrudnienia potrwają najdłużej do końca września. Bardzo prosimy kierowców o cierpliwość. Ta inwestycja z pewnością będzie służyć wszystkim pracownikom strefy przez kolejne lata – mówi starosta Zbigniew Tymuła. 

Przypomnijmy dokładnie zmiany na ulicach wokół mieleckiej strefy. Ul. Wojska Polskiego zostanie wyremontowana na odcinku ponad półtora kilometra – w tym m.in. na mocno podziurawionym fragmencie drogi prowadzącej w kierunku mieleckiej obwodnicy. Drugi  remont odbędzie się na al. Kwiatkowskiego - od wybudowanego w ubiegłym roku ronda w okolicy ul. Przemysłowej, aż po rondo na terenie strefy – to też zostanie przebudowane.

Prace będą kosztować łącznie blisko 6 milionów złotych. Połowę kwoty pokryje dofinansowanie zewnętrzne, a druga część – to wydatki powiatu i miasta.  

Planowo inwestycje mają zakończyć się do 30 września.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE