Reklama

Remont na Wojska Polskiego utrudnia poruszanie się po tej ulicy! Sprawdź o co chodzi

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku dni otrzymujemy sygnały od pracowników specjalnej strefy ekonomicznej w Mielcu, którzy narzekają na to w jaki sposób prowadzony jest remont na ulicy Wojska Polskiego. Prace budowlne prowadzone są na zajętym prawym pasie. Oznaczenie strefy remontu myli kierowców. Największe problemy są z wyjazdem z strefy w godzinach szczytu.

Kierowcy wyjeżdżający z fabryk z godzinach szczytu mają od kilku dni problem. Ekipa budowlana zajęła prawy pas na Wojska Polskiego. Na pasie stroją koparki i ciężarówki. Miejsce remontu oznaczone jest w taki sposób, że w pewnych momentach remont "zajmuje kolejny pas" i kierowcy, żeby wyjechać z tej ulicy muszą korzystać z przeciwległego pasa jadąc pod prąd. 

- Jeden pas jest wyłączony z ruchu. Ostatnio postawili tam pachołki. W niektórych miejscach są tak postawione, żeby je minąć to trzeba wjechać na pas ruchu, którym jedzie się w przeciwną stronę. Jest to mało przemyślane! Zwłaszcza, że to ruchliwa ulica i ludzie tutaj jeżdżą do i z pracy - pisze do nas jeden z czytelników

- Właśnie stoję w korku bo kompletnie nie ma jak wyjechać z tej ulicy. Niby jest dostępny jeden pas, ale stoją pachołki i trzeba to jakoś ominąć a z przeciwległej strony nie da się bo jadą tam auta. Dlaczego nikt nad tym nie panuje? Ja rozumiem, że jest remont itp, ale to trzeba robić z głową. Tutaj jeździ setki osób codziennie. Przecież męczymy się zarówno my kierowcy, jak i tak ekipa drogowa, bo co oni w takich warunkach zrobią.. - pisze czytelniczka

Sygnały czytelników przesyłamy do Powiatowego Zarządu Dróg Starostwa Powiatowego w Mielcu, które prowadzi remont ulicy Wojska Polskiego w Mielcu. 

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE