Reklama

Region. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili. Mężczyzna stał już na drabinie

Opublikowano:
Autor:

Region. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili. Mężczyzna stał już na drabinie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 54-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego zamierzał odebrać sobie życie, poczynił już nawet w tym kierunku przygotowania. Na szczęście interwencja policjantów okazał się skuteczna, choć pomoc nadeszła w ostatniej chwili!

W ostatni piątek policjanci przed południem dostali rozkaz by udać się na teren gminy Pleśna, gdzie 54–latek pilnie potrzebuje pomocy. Według relacji zgłaszającego mężczyzna nosił się z zamiarem odebrania sobie życia. Poczynił już nawet do tego przygotowania.
 
Policjanci słysząc jak wygląda sytuacja, co sił w nogach pognali do radiowozu i wyruszyli w drogę. Kiedy wreszcie wpadli na posesję 54–latka na moment ich zmroziło. Zobaczyli stojącego na wspartej o drzewo drabinie mężczyznę, ze sznurem założonym na szyi, którego drugi koniec przywiązany był do gałęzi. Dookoła biegały zdezorientowane całą sytuacją jego psy. Mężczyzna stał tak i powtarzał, że ma już dosyć swojego życia i że się zabije.
 
Mundurowi początkowo próbowali odwieźć go od tej decyzji, ale mężczyzna nie chciał nawet o tym słyszeć. W tej sytuacji nie pozostało im nic innego, jak tylko zadziałać znienacka. Policjantka złapała pana, a jej partner jednym, szybkim ruchem ściągną mu pętlę z szyi. Potem sprowadzili go bezpiecznie na ziemię i wezwali pogotowie. Nim karetka zabrała potrzebującego pomocy go szpitala, policjanci zadbali o zapewnienie jego psom i kotom opieki na najbliższe dni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE