Reklama

Region. Policyjny pościg za nastolatkiem bez uprawnień [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Region. Policyjny pościg za nastolatkiem bez uprawnień [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pędzący z nadmierną prędkością nastolatek bez uprawnień postawił na nogi policjantów, którzy ruszyli za nim w pościg. Niestety, motocyklista, uciekając, popełniał coraz poważniejsze wykroczenia, nie zważając na bezpieczeństwo swoje, jak również innych uczestników ruchu...

W niedziele w godzinach wieczornych, policjanci tarnowskiej drogówki patrolowali ulice w Tarnowie. Kilka minut po dwudziestej zauważyli motocyklistę, który jechał z nadmierną prędkością. Pomimo nadawanych znaków do zatrzymania, motocyklista odjechał w kierunku Tuchowa. Ponadto motocykl, na którym jechał, nie posiadał tablicy rejestracyjnej.

Policjanci grupy Speed ruszyli za nim w pościg. Motocyklista, uciekając, popełniał coraz poważniejsze wykroczenia, nie zważając na bezpieczeństwo przede wszystkim swoje, jak również innych uczestników ruchu. Po kilkuminutowym pościgu dopiero całkowita blokada drogi w rejonie stacji paliw w Tuchowie zmusiła kierowcę do bezwzględnego zatrzymania.


Jak się okazało, powodem takiego zachowania kierowcy był młody wiek, brak uprawnień do kierowania oraz nieprzerejestrowany motocykl.

Mężczyzna to siedemnastoletni mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Został zatrzymany, a po przesłuchaniu przekazany prawnym opiekunom. Młody człowiek musi się teraz liczyć z postępowaniem karnym oraz wykroczeniowym za swoje zachowanie na drodze. O jego losie będzie decydował tarnowski sąd.
 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE