Reklama

W Mielcu obradowały rady seniorów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 2 września, w czwartek, w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyło się Integracyjne Forum Szkoleniowo-Dyskusyjne dla Rad Seniorów z województwa podkarpackiego. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa na skalę wojewódzką i całą Polskę.

W uroczystościach wzięło udział 21 delegacji rad seniorów, uniwersytetów i akademii trzeciego wieku oraz przedstawicieli środowisk senioralnych z terenu województwa podkarpackiego.

Forum uroczyście otworzył prezydent Mielca, który podkreślił znaczenie seniorów oraz ich wkład w rozwój polityki senioralnej.

Wyrażam ogromne zadowolenie z dzisiejszego spotkania i mam nadzieję, że takie spotkania przybiorą formę cykliczną – powiedział Jacek Wiśniewski.

Głos również zabrali: Pani Barbara Szafraniec – Przewodnicząca Ogólnopolskiego Porozumienia o Współpracy Rad Seniorów, Pani Stanisława Rzeźnik – Przewodnicząca Mieleckiej Rady Seniorów, Pani Józefa Wilk – Przewodnicząca Rady Seniorów Gminy Orły oraz Pani Krystyna Mierzwa – Wiceprzewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów w Stalowej Woli.

Wydarzeniu towarzyszyły występy mieleckiej Formacji Tanecznej „Gracja”, występ formacji Senior Show, która wzbogaciła event wykonując utwór muzyczny. Zaprezentowano również film o Mielcu z narracją Pana Janusza Pacholca – przedstawiciela Mieleckiej Rady Seniorów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy