Reklama

Przekaż prezent dla Iskierek

Opublikowano:
Autor:

Przekaż prezent dla Iskierek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Korso przyłączyło się do akcji "Mikołaje na Motocyklach". Czekamy w redakcji na wasze dary, które mikołaje przekażą podopiecznym Placówki Opieki Dziennej Iskierka w Latoszynie.

W artykule Przyłącz się do pomocy Iskierkom! pisaliśmy o inicjatywie Mikołajów na Motocyklach. Mieleccy miłośnicy dwóch kółek i ich przyjaciele zebrali artykuły spożywcze i drobne upominki, które następnie zawieźli do Placówki Opieki Dziennej Iskierka w Latoszynie. Relację możecie obejrzeć tu:

- Zyskaliśmy fantastycznych przyjaciół - podsumował akcję mieleckich motocyklowych wolontariuszy Stanisław Czapla z placówki.

Na tym nie koniec, bo 20 lub 21 grudnia mikołaje chcą raz jeszcze odwiedzić ośrodek. Dlatego, by pomóc im zebrać podarunki dla Iskierek, Korso wsparło tę inicjatywę. By stać się przyjacielem Mikołajów na Motocyklach, przekaż artykuły spożywcze. A możesz to zrobić, dostarczając je do naszej redakcji przy ulicy Biernackiego 1/4 w Mielcu (w godzinach 8-16).

To, na co Iskierki czekają najbardziej, to: między innymi kakao, dżemy o różnych smakach, powidła, makarony (do jedzenia i robienia ozdób), cukier, kawę ziarnistą (dzieciaki robią z niej ozdoby), herbatę czarna i owocową, ryż, kaszę, mąkę, miód, przecier pomidorowy, majonez, musztardę, chrzan, ser żółty, płatki śniadaniowe (różne typy i smaki), ryby w puszce, pasztet w puszce, konserwy mięsne, ogórki konserwowe, paprykę konserwową, orzechy, migdały, rodzynki, daktyle, kokos, słonecznik i inne artykuły z dłuższą datą ważności.

- Może ktoś z was posiada jakiś zbędny komputer, magnetofon, książki, komiksy, ubrania. Dzieciaki nie są wybredne pochodzą z bardzo biednych rodzin i potrafią cieszyć się ze wszystkiego - zaznaczają mikołaje.

Czekamy na wasze dary do 19 grudnia d godziny 16. I liczymy na Wasze wsparcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE