Reklama

Przedszkolne place zabaw otwarte dla wszystkich małych mieszkańców

Opublikowano: pt, 17 lip 2020 08:53
Autor:

Przedszkolne place zabaw otwarte dla wszystkich małych mieszkańców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podobnie jak w latach ubiegłych, od poniedziałku 20 lipca 2020 r. ogrody znajdujące się przy przedszkolach miejskich będą otwarte dla mieszkańców po godzinach pracy tych placówek.

Chodzi tu o place zabaw przy:

  • Przedszkolu Miejskim Nr 3, ul. Ossolińskich 1
  • Przedszkolu Miejskim Nr 4, ul. Spółdzielcza 2
  • Przedszkolu Miejskim Nr 6, ul. Piotra Skargi 15
  • Przedszkolu Miejskim Nr 9, ul. Pisarka 23
  • Przedszkolu Miejskim Nr 12, ul. Marii Konopnickiej 4
  • Przedszkolu Miejskim Nr 13, ul. Łukasiewicza 1B
  • Przedszkolu Miejskim Nr 16, ul. Chałubińskiego 1

W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym z ogrodów będzie można korzystać dopiero po opuszczeniu placówki przez dzieci do niej uczęszczające.

Zamykane będą około godziny 20.00. W soboty, niedziele oraz święta – przy sprzyjającej pogodzie, ogrody otwierane będą około godziny 8.00.

W trakcie pobytu na terenie ogrodów przedszkolnych obowiązywać będą wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące funkcjonowania placów zabaw (zlokalizowanych na otwartym powietrzu).

Zgodnie z zaleceniami GIS na plac zabaw mogą wejść jedynie zdrowe osoby. Opiekunowie powinni zachować 2 m dystansu społecznego lub w sytuacji, gdy na placu zabaw przebywa dużo osób, zrezygnować z rekreacji.

W trakcie zabawy opiekunowie i dzieci nie powinni spożywać posiłków oraz napoi. Po zakończonej zabawie zaleca się każdorazowo umyć lub zdezynfekować ręce, a także zabawki, które dzieci miały ze sobą.

Sanepid zwraca również uwagę, aby nie angażować w opiekę nad dzieckiem osób powyżej 60 roku życia lub z istotnymi problemami zdrowotnymi.


CZYTAJ TAKŻE:


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.