Reklama

Reklama

Przedsiębiorcy z Podkarpacia chcą otwierać swoje biznesy. Powstała grupa #otwieramy

Opublikowano: 14 stycznia 2021 09:29
Autor: MW | Zdjęcie: Fot. zrzut ekranu Newsmap

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wbrew rządowym rozporządzeniom, coraz więcej przedsiębiorców zapowiada otwarcie swoich biznesów. Zaczęło się od veta górali, którzy zaprotestowali przeciw przeciągającym się obostrzeniom, a sąd w Opolu stwierdził, że zakaz działalności nie może być wprowadzany rozporządzeniem. Inicjatywa #otwieraMY powstała już w wielu miejscach w kraju. Niedawno na Facebooku powstała też specjalna grupa dotycząca przedsiębiorców z Podkarpacia.

Reklama

Jak zapowiadają twórcy grupy, jest to inicjatywa, która pozwala zareklamować się ponownie otwartym biznesom z Podkarpacia, a co za tym idzie daje też potencjalnym klientom możliwość dowiedzenia się o  otwartych miejscach.
  • Na stronie mają znaleźć się informacje o
  • Obiektach noclegowych (hotele, pensjonaty, kwatery, domki)
  • Placówkach gastronomicznych (restauracje, bary, puby, kawiarnie, dyskoteki)
  • Obiektach sportowych (stoki, lodowiska, siłownie, kluby fitness)
  • Obiektach rozrywkowych (dyskoteki, place zabaw dla dzieci, parki rozrywki)
- Ponadto, jeśli wciąż zastanawiasz się nad otwarciem biznesu możesz znaleźć tutaj porady prawnicze, które pomogą Ci w walce z sanepidem i policją oraz możesz zareklamować zrzutkę na prawnika. Podkarpacie nie zostaje w tyle! Nasi wspaniali przedsiębiorcy się otwierają! Wreszcie można będzie gdzieś wyjść i posiedzieć ze znajomymi w lokalu! - zachęcają twórcy grupy.
Powstała również specjalna mapa wolnego biznesu, na której mogą oznaczać się przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się otworzyć działalność.
 
Zgodnie z decyzjami ogłoszonymi 17 grudnia ub.r. przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego od 28 grudnia początkowo do 17 stycznia 2021 r. zostały wprowadzone dodatkowe obostrzenia, m.in. zamknięcie hoteli, ograniczenie w działaniu galerii handlowych i stoków narciarskich. Ponadto, wciąż obowiązują zasady dotyczące funkcjonowania sklepów czy kościołów. W przestrzeni publicznej obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, w środkach komunikacji publicznej obowiązują limity pasażerów i zakazane są zgromadzenia powyżej pięciu osób. Obostrzenia zostały w poniedziałek przedłużone do 31 stycznia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.