Reklama

Prezydent Jacek Wiśniewski kazał usunąć herb Mielca z plakatu promującego Dziecięcy Uniwersytet Techniczny! Dlaczego?

Opublikowano:
Autor:

Prezydent Jacek Wiśniewski kazał usunąć herb Mielca z plakatu promującego Dziecięcy Uniwersytet Techniczny! Dlaczego? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas obrad sesji Rady Miasta w czwartek prezydent Jacek Wiśniewski poinformował radnych o swoim piśmie, które skierował do Fundacji "Dolina Lotnicza", która organizuje min. w Mielcu zajęcia Uniwersytetu Technicznego dla dzieci. Na plakacie zachęcającym do udziału w zajęciach użyto herb miasta. Na tym samym plakacie znajduje się logo zakładu Kronospan, co u niektórych wywołało sprzeciw i kontrowersje.

- Na państwa materiałach promocyjnych został bezprawnie wykorzystany herb miasta Mielca z adnotacją o partnerstwie Urzędu Miasta Mielca. Jest to informacja błędna. Urząd Miejski w Mielcu nie udziela patronatu, a jedynie Prezydent Miasta Mielca. Pragnę poinformować iż wykorzystanie herbu bez zgody jest naruszeniem uchwały Rady Miasta w sprawie korzystania z herbu miasta. Bardzo proszę o usunięcie wszystkich materiałów, w których wykorzystano bez naszej zgody symboliki herbu miasta - pisze w swoim piśmie prezydent Jacek Wiśniewski. 

Na plakacie organizator Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego pisze, że partnerem organizacyjnym jest Kronospan Mielec, Urząd Miejski w Mielcu a także Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE