Reklama

Prezydent i kobiety z organizacji pozarządowych

Opublikowano:
Autor:

Prezydent i kobiety z organizacji pozarządowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Daniel Kozdęba spotkał się z kobietami zaangażowanymi w działalność organizacji pozarządowych. Spotkanie zorganizował Józef Smaczny prezes Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego.

W ubiegłym tygodniu z okazji Dnia Kobiet Prezydent Miasta Mielca Daniel Kozdęba, na zaproszenie Prezesa zarządu Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego Józefa Smacznego, wziął udział w uroczystym spotkaniu z kobietami najbardziej zaangażowanymi w działalność tych organizacji i stowarzyszeń.

W spotkaniu uczestniczyły także reprezentujące Urząd Miejski Panie – Anna Karwacka, kierownik Biura Promocji i Obsługi Inwestora oraz Agata Ćwięka, naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych.

 - Aktywność kobiet i ich zaangażowanie zmienia na lepsze życie wielu mieszkańców naszego miasta i powiatu  - mówił Prezydent Daniel Kozdęba, który symbolicznie wręczył kwiaty wszystkim uczestniczkom tego spotkania.

Spotkanie było formą podziękowania dla najaktywniejszych mielczanek za ich osobisty wkład w stały rozwój organizacji pozarządowych działających w naszym regionie. W ramach dyskusji poruszano szereg tematów związanych z bieżącym funkcjonowaniem miasta.

Ostatnio o niezwykle ważnej roli kobiety pięknie mówił papież Franciszek: "Wnosi ona w życie bogactwo, którego ani mężczyźni, ani inne stworzenia nie posiadają: kobiety dają światu harmonię, która uczy nas łagodności, delikatnej miłości i sprawia, że świat jest piękniejszy”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE