Reklama

Prezydent Andrzej Duda odwiedził powodzian na Podkarpaciu. Co powiedział?

Opublikowano:
Autor:

Prezydent Andrzej Duda odwiedził powodzian na Podkarpaciu. Co powiedział? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent RP Andrzej Duda wizytował dziś m.in Hadle Szklarskie – miejscowość, w której ulewne deszcze spowodowały duże straty – oraz Jawornik Polski, gdzie wręczył promesy dla Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

Wizytę w województwie podkarpackim głowa państwa rozpoczęła od wizyty w Hadlach Szklarskich.

To tam intensywne i gwałtowne deszcze w ubiegłym tygodniu zalały i zniszczyły drogę wojewódzką 835, zabytkowy park otaczający pałac z przełomu XIX i XX w. Straty to nie tylko połamane drzewa, ale też zalany kort tenisowy, plac zabaw i boisko.

W gminie Jawornik Polski, w której zniszczone są m.in. fragment linii zabytkowej kolejki, chodniki, drogi i 2 mosty przez co między wsiami nie ma komunikacji drogowej, prezydent pojawił się po 14:00. Na miejscu wręczył promesy dla Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

– Jestem z Państwem. Nie sztuka być wtedy, kiedy wszystko się dobrze dzieje – Prezydent odwiedził tereny w województwie podkarpackim, na których trwa usuwanie szkód po niedawnych ulewach. W Jaworniku Polskim Prezydent przekazał promesę dla Ochotniczej Straży Pożarnej, której wóz został podtopiony w czasie nawałnicy.

 


Czytaj także:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE