Reklama

Prezydenckie medale za 50 lat małżeństwa [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wraz z wójtem gminy Mielec Józefem Piątkiem uhonorowali 7 par małżeńskich, które świętują jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Uroczystość wręczenia nadawanych przez Prezydenta RP Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie miała miejsce w sali audiowizualnej w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kusocińskiego w Mielcu.

Medale wraz ze stosownymi legitymacjami nadesłanymi przez Kancelarię Prezydenta RP oraz kwiatami, listami gratulacyjnymi i upominkami, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wręczał wraz z wójtem gminy Mielec Józefem Piątkiem. W gronie 7 uhonorowanych par były dwa małżeństwa z Gminy Mielec.

Medale odebrali Państwo Elżbieta i Edward Krupińscy, Maria i Ryszard Sroczyńscy, Klara i Aleksander Łysoniowie, Maria i Adam Zajdelowie, Teresa i Jan Lampińscy, Agnieszka i Kazimierz Smaczny oraz Zofia i Jan Misiaszkowie.

Po oficjalnej części nie zabrakło rozmów na temat życiowych zasad, które pozwalają małżonkom przetrwać pół wieku razem.

Uroczystości tradycyjnie przygotował kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Robert Grygiel wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Mielcu.

medale dla małżeńskich jubilatów

Rodziny małżeństw z 50-letnim lub większym stażem, zainteresowane zorganizowaniem podobnej uroczystości, mogą zgłaszać się do Urzędu Stanu Cywilnego w mieleckim magistracie osobiście lub telefonicznie pod numerem 17 787 41 32.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy