Reklama

Reklama

Prezes PGE FKS Stali Mielec we władzach Fortuna 1 Ligi

Opublikowano: 18 lipca 2019 12:20
Autor: SzB.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Znamy już nowe władze Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Nowym prezesem został Marcin Janicki, który zastąpił Martynę Pajączek. Wiceprezesem ligi został Jacek Orłowski.

Reklama

Podczas wtorkowego walnego zgromadzenia Pierwszej Ligi Piłkarskiej nowym prezesem wybrany został Marcin Janicki, który od 2013 roku był wiceprezesem GKS GieKSa Katowice S.A, a w latach 2016 – 2019 pełnił funkcję prezesa w tym klubie. Ponadto Marcin Janicki od 2016 roku jest członkiem komisji ds. mediów i marketingu PZPN. Był związany także z agencjami marketingu sportowego Sportwin oraz KIWISPORT, jako wiceprezes zarządu agencji marketingowej KIWIGROUP współpracował z KKS Lech Poznań czy Ekstraklasa SA. Marcin Janicki za pracę na temat koncepcji modelu biznesu w klubach piłkarskich uzyskał tytuł doktora na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Ukończył także kurs UEFA CFM, który skupiał się na zagadnieniu zarządzania w futbolu.

Nowym wiceprezesem wybrany został natomiast Jacek Orłowski, który od 2016 roku pełni także funkcję prezesa PGE FKS Stali Mielec. W tym czasie awansował ze Stalą Mielec na zaplecze polskiej piłki, gdzie mielecki zespół stał się silnym punktem rozgrywek. Jacek Orłowski jest także członkiem komisji ds. bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich PZPN.

Więcej na ten temat na portalu Korso24.pl 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.