Reklama

Premier Mateusz Morawiecki wizytował miejsca dotknięte żywiołem! [VIDEO, FOTO, AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Premier Mateusz Morawiecki wizytował miejsca dotknięte żywiołem! [VIDEO, FOTO, AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdzamy jak wygląda zagrożenie powodziowe w całym województwie. Przed nami kolejne burzowe dni.

27.06, godz. 10:12:

REKLAMA

Kolejne ostrzeżenia dla Podkarpacia: W związku z prognozowanymi opadami deszczu o charakterze burzowym, w zlewniach Wisłoki, Wisłoka i Sanu (również w zlewniach niekontrolowanych i zurbanizowanych) spodziewane są wzrosty poziomu wody do strefy stanów wysokich oraz w tej strefie. Lokalnie możliwe jest ponowne przekroczenie stanów ostrzegawczych a punktowo w miejscu wystąpienia szczególnie intensywnych opadów deszczu stanów alarmowych".

Po ulewie na Podkarpaciu, minister obrony narodowej na wniosek wojewody podkarpackiego podjął decyzję o użyciu żołnierzy obrony terytorialnej. Wojskowi będą pomagać przy usuwaniu szkód powstałych po nawałnicach.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa alarmuje, że ulewy na Podkarpaciu mogą występować nie tylko w sobotę, ale także i w niedzielę.

27.06, godz. 10:02:

W nocy 27 czerwca w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się posiedzenie sztabu kryzysowego z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie sytuacji w województwie podkarpackim.

Premier Mateusz Morawiecki na briefingu po sztabie kryzysowym zwrócił się do mieszkańców Podkarpacia.

- Drodzy Rodacy, mieszkańcy województwa podkarpackiego, w szczególności tych powiatów: łańcuckiego, przeworskiego, przemyskiego i rzeszowskiego – jesteśmy z Wami i nie będziemy szczędzili sił i środków, by zabezpieczyć Wasz dobytek, życie i zdrowie.

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE