Reklama

Zamknięta droga powiatowa. Trzeba wybrać objazd [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zamknięta droga powiatowa. Trzeba wybrać objazd [MAPA] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na drodze powiatowej w gminie Radomyśl Wielki (Dulcza Wielka - Żarówka - Jastrząbka Stara) trwają prace remontowe. Od dziś (22 września, czwartek) do wtorku, 27 września, będzie całkowicie wyłączony z ruchu fragment drogi powiatowej w Dulczy Wielkiej (znaczna część ul. Kalinowskiego).

Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe S.A. z siedzibą w Dębicy, jako wykonawca tego zadania, poinformowało o całkowitym zamknięciu fragmentu drogi powiatowej podczas prowadzenia robót bitumicznych (ul. Kalinowskiego - od skrzyżowania z ulicą Dąbrowską do okolic Domu Weselnego Rajski Ptak).


Objazd zgodnie z załączonym schematem:Projekt współfinansowany jest ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Wartość inwestycji to 13 973 000,00 zł.

Zakres robót obejmuje przebudowę drogi o długości 6 918 m, która stanowi uzupełnienie sieci dróg powiatowych oraz prowadzi do drogi wojewódzkiej nr 984, ponadto jest drogą dojazdową do miast Radomyśl Wielki i Dębica. Zakres robót obejmuje przebudowę jezdni na całej długości drogi wraz z odwodnieniem, przebudowę istniejących i budowę brakujących chodników, jak również nowe elementy oznakowania i bezpieczeństwa ruchu. W ramach inwestycji przebudowany zostanie również most na potoku Jamnica i skrzyżowanie z drogą gminną.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy