Reklama

Reklama

Powiat szuka lekarzy do stwierdzania zgonów

Opublikowano: 18 grudnia 2020 10:55
Autor:

Powiat szuka lekarzy do stwierdzania zgonów - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiat Mielecki poszukuje lekarzy świadczących usługi w postaci stwierdzenia zgonu i jego przyczyny oraz wystawienia karty zgonu osobom zmarłym na terenie Powiatu Mieleckiego.

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stwierdzeniu zgonu i jego przyczyny oraz wystawianiu karty zgonu w sytuacjach, o których mowa w ustawie z dnia 31 stycznia 1959 roku o cmentarzach i chowaniu zmarłych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1947 t.j.) oraz rozporządzeniu Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 3 sierpnia 1961 r. w sprawie stwierdzenia zgonu i jego przyczyn (Dz. U. Nr 39, poz. 202).

Usługa dotyczy wyłącznie sytuacji, kiedy do stwierdzenia zgonu, wystawienia aktu zgonu i ustalenia jego przyczyny nie są zobowiązane inne osoby zgodnie z zapisami ww. ustawy i rozporządzenia. Będzie realizowana w granicach administracyjnych powiatu mieleckiego, na podstawie wezwania Komendy Powiatowej Policji, innych upoważnionych instytucji lub, w wyjątkowych sytuacjach, na wezwanie Zamawiającego.

Oferty od potencjalnych wykonawców będą przyjmowane do 29 grudnia br. do godziny 12:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.