Reklama

Potrzebne inwestycje w ZST [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 26 sty 2022 17:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Zespole Szkół Technicznych w Mielcu zakończyły się remonty ważnych obiektów kompleksu: pawilonu sportowego i biblioteki. Sala sportowa została odnowiona, a w bibliotece powstało centrum multimedialne.

W pawilonie sportowym wymieniona została instalacja grzewcza. Za blisko 200 tysięcy złotych w trzech salach zostały wymienione rury instalacyjne i hydrantowe, zamontowano także nowe kaloryfery o znacznie lepszych parametrach grzewczych. Wymieniono także ich osłony, a kanały ciepłownicze zostały zaślepione płytami OSB i pokryte parkietem. 

W sali nr 3 dodatkowo odnowione zostały również ściany oraz zamontowano nowe drabinki. Za bramkami do piłki ręcznej zamontowano piłko-chwyty, a w sali nr 3 sufit został pokryty specjalną siatką zabezpieczającą powierzchnię sufitu i oświetlenie.

W ocenie uczniów i nauczycieli dzięki tym wszystkim pracom poprawił się komfort prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego, jak również uzyskano lepszy efekt cieplny w całym obiekcie. 

Ważny remont w ZST

W innej części kompleksu ZST został przeprowadzony remont biblioteki szkolnej wraz z  pomieszczeniem przeznaczonym na centrum multimedialne. Dzięki wsparciu mieleckiego starostwa w kwocie blisko 100 tysięcy złotych możliwy był remont tych pomieszczeń oraz zakup nowoczesnego sprzętu. Prace remontowe w całości zostały wykonane przez pracowników szkoły, co przełożyło się na oszczędności przy wykonywaniu remontu. 

Powstałe centrum służy młodzieży jako czytelnia oraz miejsce do przebywania w czasie wolnym w godzinach otwarcia biblioteki. Centrum jest wyposażone w nowoczesny sprzęt dydaktyczny: laptopy oraz monitor interaktywny. Są również stanowiska dla dzieci słabo widzących (laptopy o większej przekątnej ekranu). 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy