Reklama

Popijawa w szkolnej ubikacji! Afera w szkole w Przecławiu

Opublikowano:
Autor:

Popijawa w szkolnej ubikacji! Afera w szkole w Przecławiu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczeń ósmej klasy Szkoły Podstawowej w Przecławiu przyniósł do szkoły butelkę wódki. Ognistym napojem poczęstował trzech swoich kolegów z klasy. Wstawiony chłopiec wzbudził uwagę nauczycieli, którzy powiadomili o wszystkim policję.

W ubiegłą środę mieleccy policjanci dwukrotnie interweniowali w przecławskiej szkole podstawowej, która od pierwszego września przeniesiona została z rynku do budynku przy ulicy Zielonej, gdzie znajduje się przecławskie gimnazjum i liceum.

W środę o 12.10 mieleccy policjanci otrzymali informację o pijanym 14-latku. Zgłoszenie było ze szkoły, w której nauczyciele zauważyli chłopca będącego pod wpływem alkoholu. Podczas rozmowy z policjantami 14-latek twierdził, że napił się piwa. Dwie godziny później policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie z tej samej szkoły. Nauczycie wraz dyrektorką podejrzewali, że trójka chłopców z tej samej klasy też była pod wpływem alkoholu. Podejrzenia te nie potwierdziły się, bo chłopcy byli trzeźwi. 14-latkowie przyznali jednak, że napili się kilka łyków wódki, którą przyniósł z domu ich kolega. Alkohol pili w toalecie. Mieli to robić koło godziny 10. Oprócz policji do szkoły wezwani zostali też rodzice dzieci.

Chłopcy odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem dla nieletnich.

Więcej na ten temat w najbliższym numerze Korso. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE