Reklama

Pomóżmy znaleźć mielczanina. Ruszyła kolejna zbiórka

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: screen/pomagam.pl

Pomóżmy znaleźć mielczanina. Ruszyła kolejna zbiórka - Zdjęcie główne

Zbiórka na poszukiwania zaginionego Michała Kozka | foto screen/pomagam.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadal trwa akcja poszukiwawcza mielczanina Michała Kozka, ultramaratończyka, który zaginął na Maderze. Mężczyzna pojechał na wakacje z żoną i dwójką małych dzieci. Zakwaterowali się w hotelu Savoy Saccharum Resort & Spa. Czas jest ogromnie ważny. Poszukiwania są bardzo kosztowne, szczególnie że do tych działań zmobilizowane są odpowiednio wyspecjalizowane na te trudne tereny firmy poszukiwawcze.

W środę dnia 7 lipca Michał Kozek wyszedł z hotelu około godziny 18:30, by pobiegać. Prawdopodobnie mógł poruszać się po trasie biegu Madeira Island Ultra Trail. Do tej pory nie powrócił, ani nie skontaktował się z bliskimi. Michał to doświadczony biegacz górski, ultramaratończyk. Zaginął podczas treningu.  

Stanisław Kozek, pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu, ojciec zaginionego bardzo prosi o pomoc. Została przez niego zorganizowana w Internecie zbiórka, gdzie można wesprzeć finansowo akcję poszukiawczą Michała. Liczy się każda złotówka. Stanisław Kozek apeluje - Jako zrozpaczony ojciec Michała zwracam się o pomoc do ludzi dobrej woli,  prosząc o wsparcie finansowe na prowadzone dalsze poszukiwania!

Poszukiwania służb nadal nie przynoszą efektów. W chwili obecnej cała rodzina prowadzi poszukiwania również na własną rękę, wykorzystując wyspecjalizowane firmy poszukiwawcze. Teren, na którym prowadzone są poszukiwania, jest bardzo trudny, pełen szczelin i rozpadlin. Działania te wymagają bardzo dużych nakładów finansowych. Mimo zaangażowania środków całej rodziny i przyjaciół, koszty przerastają dotychczasowe możliwości finansowe bliskich Michała.

Aby móc kontynuować poszukiwania, rodzina i przyjaciele Michała założyli zbiórkę na portalu pomagam.pl. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na wynagrodzenie ekip poszukiwawczych, koszty zakwaterowania, wyżywienia, ewentualnych przelotów specjalistów, którzy podejmą się kontynuacji poszukiwań.   

Jeśli chciałbyś pomóc rodzinie Michała w poszukiwaniach kliknij >>TUTAJ<<

Czas ma istotne znaczenie. Rodzina, przyjaciele i znajomi Michała dziękują za dotychczasową  pomoc i wparcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy