Reklama

Pomóżmy Adriankowi, który większość życia spędził w szpitalu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Pomóżmy Adriankowi, który większość życia spędził w szpitalu - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Adrianek, mieszkaniec powiatu mieleckiego potrzebuje naszej pomocy. Zachęcamy do wsparcia finansowego jego rodziny.

Adrian urodził 09.11.2020 r. w Krakowie ze skrajnie ciężką wadą serca-zespołem niedorozwoju lewego serca (HLHS). Oznacza to, że lewa komora jego serduszka nie rozwinęła się i całą pracę serca musi przejąć prawa komora. Wiąże się to z trzema etapami leczenia paliatywnego. Od tego momentu zaczęła się nasza walka o życie Adrianka w Klinice Kardiochirurgii USD w Krakowie.

Za Adriankiem już trzy operacje na otwartym sercu w krążeniu pozaustrojowym, które uratowały mu życie banding tętnic płucnych, operacja Norwooda i operacja Glenna. Przed nim jeszcze co najmniej jedna równie ciężka operacja na otwartym serduszku i oby „tylko tyle". Niestety wady nie da się wyleczyć ani przewidzieć, ponieważ swoje pierwsze 9 miesięcy praktyczne spędził w szpitalu, zmieniając oddziały. Komplikacje po operacjach, kolejne cewnikowania, cztery sepsy i nadciśnienie płucne. Niestety życie Adriana i jego rodziny toczy się w szpitalu. Adrianek większość czasu spędził na oddziale intensywnej terapii. Mimo to jest bardzo radosnym dzieckiem ciekawym wszystkiego, co go otacza.

Przed małym Wojownikiem jeszcze jedna operacja cewnikowania serduszka, a obecnie częste wizyty lekarskie i kontrolę w szpitalu co wiąże się z dużymi kosztami.

Dlatego Adrianek z rodzicami prosi o przekazanie 1%, aby mógł się cieszyć życiem z rodziną.

Aby pomoc Adrianowi wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać:

KRS 0000 2 666 44

w polu informacje dodatkowe:

ZC 8730 Adrian Maziarz.

 

Lub możesz skorzystać z numeru konta:

PLN: 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843

EUR: PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

Z dopiskiem ZC 8730 Adrian Maziarz

Środki na leczenie Adriana Maziarz zbierane są za pośrednictwem Fundacji Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej.

Z całego serca dziękujemy za pomoc.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy