Reklama

Pomoc dla Mateuszka z Dąbrówki Osuchowskiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Filip

Pomoc dla Mateuszka z Dąbrówki Osuchowskiej - Zdjęcie główne

foto Filip

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości U Mateusza zdiagnozowano dziecięce porażenie mózgowe. Potrzebna jest bardzo droga rehabilitacja.

Zapraszamy do przeczytania listu od mamy Mateuszka z Dąbrówki Osuchowskiej.

 

Dzień dobry Państwu.

Bardzo proszę o przeczytanie mojego listu. Jeśli Państwo możecie, rozważcie proszę przekazanie 1% na moje chore dziecko - 3 letniego Mateuszka z Dąbrówki Osuchowskiej koło Mielca.

Mateuszek ma zdiagnozowane dziecięce porażenie mózgowe, które jest skutkiem zespołu przetaczania między bliźniakami, niedotlenienia, wylewów krwi do mózgu i skrajnego wcześniactwa. W walce z chorobą jedyne co możemy zrobić dla naszego syna to zapewnić mu stałą, intensywną, wielopłaszczyznową terapię. Ćwiczymy codziennie w domu, u terapeuty, wyjeżdżamy na turnusy rehabilitacyjne, pokonujemy tysiące kilometrów, aby poprawić sprawność Mateuszka. Niestety nadal pozostaje dzieckiem leżącym, nie siedzi, nie raczkuje. Dzięki Państwa pomocy z 1% jesteśmy w stanie dofinansować choć część turnusów rehabilitacyjnych, po których widać postępy w rozwoju. Koszt jednego tygodniowego turnusu to 4500zł. W 2021 roku udało nam się być na 14 turnusach metodą Vojty we Wrocławiu i Nowym Sączu, 10 turnusach terapii wzroku biofeedback według Ireny Martynowej, 3 dwutygodniowych turnusach mikropolaryzacji mózgu w Krakowie. Staramy się zrobić wszystko co tylko możliwe aby nasze dziecko miało szansę na lepsze życie. Mateuszek potrzebuje rehabilitacji, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, a koszty są bardzo wysokie, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc. Zapewniamy, że zgromadzone środki będą w pełni przeznaczone na rehabilitację, pokrycie kosztów turnusów rehabilitacyjnych, wizyt lekarskich, zakup sprzętu ortopedycznego. Mamy nadzieję, że nowy rok będzie dla Mateuszka rokiem wielkich postępów w rozwoju i samych pozytywnych zmian.

Twój 1% to dla Mateuszka ogromna szansa.

Twój 1% ma ogromną moc.

Twój 1% = turnus rehabilitacyjny dla Mateuszka.

 

Dobro powraca, kiedy najmniej się tego spodziewacie.

Dziękujemy z całego serca.

Aneta Padykuła

 

Tel.695687088

https://www.facebook.com/MATEUSZEKnaszPromyczek/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy