Reklama

Policyjne popisy

Opublikowano:
Autor:

Policyjne popisy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 23 czerwca na ulicach Mielca odbędą się Wojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu "Policjant Ruchu Drogowego". W zawodach wezmą udział najlepsi policjanci drogówki ze wszystkich komend miejskich i powiatowych garnizonu podkarpackiego. Funkcjonariusze rywalizować będą o przepustkę do krajowego finału turnieju.

Policjanci rywalizować będą w kilku konkurencjach, w różnych częściach Mielca. Jedną z nich będzie m.in. ręczna regulacja ruchem na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego z Jagiellończyka. Policjanci popiszą się też sprawnościową jazdą pojazdem osobowym i motocyklem przy ulicy Sportowej w Mielcu. Zmagania funkcjonariuszy są bardzo efektowne i wzbudzają zainteresowanie wśród postronnych obserwatorów.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również atrakcji dla mieszkańców, a samo przedsięwzięcie będzie doskonałą okazją do promocji Mielca i wyróżnieniem wśród innych miast województwa podkarpackiego.

O godzinie  8.15 nastąpi oficjalne rozpoczęcie konkursu w sali konferencyjnej Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. Następnie w godzinach 8.45 do 10.00 odbędzie się sprawdzian praktycznych umiejętności kierowania ruchem na skrzyżowaniu (Jagiellończyka - Żeromskiego) a od godziny 10.30 do 13.30 jazda sprawnościowa samochodem osobowym i motocyklem służbowym na placu przy ul. Sportowej w Mielcu.

O godzinie 15.30 nastąpi zakończenie konkursu i rozdanie nagród. Ta oficjalna część imprezy zaplanowana jest przy skrzyżowanie alei Niepodległości i ul. Chopina w Mielcu, koło  Górki Cyranowskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE