Reklama

Pokazy Monster Truck jednak nie dla Mielca

Opublikowano:
Autor:

Pokazy Monster Truck jednak nie dla Mielca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pokazy ogromnych samochodów i popisy kaskaderów, zaplanowane na dzisiejszy wieczór, nie odbędą się.

Pokaz miał się odbyć dziś wieczorem na bazarze przy ul. Sportowej. Jak jednak poinformował nas organizator, miasto mie wydało na niego zgody.

 

, choć wyraziło wstępną zgodę, nie zdążyło sprawdzić, czy pokaz będzie zgodny z przepisami bezpieczeństwa.

Oto uzasadnienie Urzędu Miasta:

Wnioskodawca zwrócił się do Urzędu Miejskiego w Mielcu o zgodę na dzierżawę części terenu Bazaru przy ul. Sportowej zaledwie na tydzień przed planowanym terminem występu. Dodatkowo wniosek nie zawierał wielu kluczowych informacji, jak choćby elementów mających wpływ na bezpieczeństwo użytkowników widowiska (potwierdzenie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone uczestnikom).
We wniosku skierowanym do mieleckiego magistratu widniała data, która różniła się od tej podawanej przez organizatora do wiadomości publicznej. Co ważne, wnioskodawca promował i zapraszał mielczan na widowisko nie wiedząc jeszcze czy otrzyma pozwolenie na zorganizowanie wydarzenia.
Promując pokaz  w mediach, wskazywany był program pokazu, który różnił się od tego zawartego we wniosku. Zatem, o decyzji odmownej zadecydowały głównie nieścisłości oraz rozbieżności w datach i programie pokazu, a późny termin ubiegania się o dzierżawę nie dał możliwości poproszenia wnioskodawcy o uzupełnienie braków formalnych.

 

 

Dla zainteresowanych pokazem - w najbliższy piątek odbędzie się on w Kolbuszowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE